Karamel Saç Boyası

Karamel Saç Boyası

Karamel Saç Boyası

Yılın en çok beğenilen karamel saç renkleri, gölgeler için vazgeçilmezdir. karamel saç rengi kimlere yakışır. Beğenilen renk nasıl elde edilir ve nasıl yapılır.

Saç boyası

Beğenilen karamel saç rengi nasıl yapılır, Belirli miktardaki saç boyası karışımlarına ihtiyaç duymadan kolaylıkla ünlü markaların renk tonlarını kullanarak saçlarınızı renklendirebilirsiniz. Bu saç rengi gölgelerde daha fazla kullanılırken yeni trendte bütün sazlara uygulanmaktadır. Karamel saç renkleri seçiminde belirleyici etken cilt renginiz aynı zamanda göz renginizdir. Güzel bir ayarlama ile sizlerde kullanabileceksiniz.

Karamel saç rengi kimlere yakışır

Teni beyaz olanlar için içerisine kızıl katılan tonlar daha uyumlu olmaktadır. Bronz tenliler ve buğday rengi tene sahip olanlar ise  sarı gölgeli tonlar, Ten rengi esmerler için ise kahverengi ile gölgelendirmek suretiyle kullanılabilmektedir. Ten renginize uygun seçimi yaptığınız sürece severek ve kolaylıkla kullanabilirsiniz. Uzun saç yerine kısa ve orta kesimlerde daha iyi sonuç alınacağı düşünüldüğünde kesim yaptırırken seçime dikkat edilmelidir.

Saç rengi nasıl korunur

Kalıcı bir renk sağlayarak daha uzun süre kullanabilmek için renk korumada kullanılan şampuanların yanı sıra bakım kremleri kullanılmalıdır. Saç kurutma makinası kullanırken saçlarımızın aşırı derecede ısıya maruz kalmamasını sağlamalıyız.

Sağlıklı saç parlar, bu yüzden saçların ihtiyacı olan bakım ihmal edilmedin düzenli olarak yapılmalıdır.

Karamel saç rengi kataloğu

 

Karamel Saç Boyası

Leave a Reply