Kısa Saç Modeli

Kısa Saç Modeli

Kısa Saç Modeli

Kısa saç severler için paylaştığımız değişik tasarımdaki saç modellerini 2012 yılında yine biz tavsiye etmek istedik. 2012 Yılında Kısa dağınık modelleri, Küt kısa saç modelleri, perçemli kısa saç modelleri olarak paylaşılmıştır. Ünlü mankenlerinde kısa saç stillerinden esinlenerek elimize ulaşan temsili resimlerle siz değerli okurlarımızın huzuruna sunmak ve bu ayrıcalığı kısa saç severlere yaşatmak için 2012 gelmeden kadinay.net çalışanları olarak şimdiden paylaşmak istiyoruz.. Yüz şeklinize göre saç seçimi yapabilir kuaförünüze temsili resimlerimizi göstererek 2012 yılında alışılmıştan öteye bir görünüş sergilersiniz. Evde, işte, yada özel gecelerinizde kendinizi her daim hazır hissetmek zevkine düşkün kadınlarımızın vazgeçilmezidir. Bizlerin görevi ise modayı yakından takip edip arayışta olan kadınlarımıza yol göstermektir.

Bayan olsun, erkek olsun güne başlayan her modern insan saçı ile ilgilenir. En azından saçını tarar ve evinden öyle çıkar. Söz konusu özel bir gün olduğunda saça gösterilen özen de artar. Hele bu özel gün evlilik gününüz ise, gösterilecek özen en üst düzeye çıkar. “Gelin başı” ve “gelin saçı” deyimlerinin bayanlar arasındaki popülerliği evlilik söz konusu olduğunda ilk sıralara oturmaktadır. Bir düşünün, torunlarınız sizin evlilik resimlerinize bakarlarken kimbilir neler düşünecekler? Her şeyiniz için bir yorumda bulunurlarken saçınız da bu yorumlardan nasibini alacaktır. Belki saç modelinizi çok demode bulacaklar, belki de yıllar sonra saçınız tekrar moda olmuş olacak. Her ne olursa olsun, saçınızın bu özel günde mükemmel olması gerektiğini hepimiz biliyoruz.

 Bayanların saç konusunda çok daha titiz olduğu bir gerçektir. Özellikle de mezuniyet, nişan, düğün gibi çok özel günlerinde bayanlar; model ve “kuaför” seçimlerinde zor karar verirler, ince eleyip sık dokurlar. “Kuaför” seçimleri genellikle arkadaş tavsiyeleri ile olmaktadır. Ancak her “kuaför” size hitap edemeyebilir. “Kuaför” salonunda göreceğiniz “saç resimleri”, önerilen her “saç modeli” sizin yüzünüze uymayabilir. Özellikle “gelin başı” ve “gelin saçı” seçimizde dikkatli davranın.

 

Kısa Saç Modeli

Leave a Reply